Regulamin

1) Wykonawcą usługi prania – czyszczenia jest firma PIC PRANIE CZYSZCZENIE Krzysztof Abramik w Lublinie 20-854 ul. Żywnego 1/9 NIP 7122825745 Wyżej wymieniony wykonawca w dalszej części regulaminu nazywany będzie „Pic Pranie Czyszczenie”. Wszelkie roszczenia dotyczące usługi prania, czyszczenia należy kierować do firmy „Pic Pranie Czyszczenie” .
2) „Pic pranie Czyszczenie” – przyjmuje do wykonania określone zlecenie i zobowiązuje się je wykonać w sposób odpowiadającym przeznaczeniu i dyspozycjom Zleceniodawcy.
3) „Pic Pranie Czyszczenie ”zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zlecenia, lub odstąpienia od umowy, gdy mimo wcześniejszych oględzin stwierdzimy, iż przedmiot nie nadaje się do prania lub istnieje ryzyko uszkodzenia
4) Klient jest zobowiązany do poinformowania firmy „PIC Pranie Czyszczenie” o próbach samodzielnego zapierania (rodzaj użytych środków).
5) Klient jest zobowiązany do poinformowania firmy „PIC Pranie Czyszczenie” w formie mailowej na adres kontakt@pranie-czyszczenie o meblach ,które zawierają elementy elektroniczne. Usługa zostaje wykonana wyłącznie na odpowiedzialność zleceniodawcy. Firma ” Pic Pranie Czyszczenie” nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzoną elektronikę.
6) Dywany z wiskozy, jedwabne, bawełniane są czyszczone wyłącznie na odpowiedzialność klienta (możliwość zniszczenia lub uszkodzenia niepowtarzalnej struktury).
7) Firma „PIC Pranie Czyszczenie” nie odpowiada za ukryte plamy, które ujawnią się po praniu – czyszczeniu.
8) Pralnia „Pic Pranie Czyszczenie” nie gwarantuje usunięcia wszystkich plam szczególnie tych z herbaty, kawy, lakierów do paznokci, klejów, bejcy, farb, rdzy, moczu, wina, soków, tłuszczów, coli, wosku, pleśni oraz plam niewiadomego pochodzenia.
9) Pralnia nie gwarantuje 100% usunięcia przykrych zapachów i zabrudzeń: (np. mocz, wymiociny, zapachy po zwierzętach). Klient jest zobowiązany do poinformowania „Pic Pranie Czyszczenie” o w/w zabrudzeniach. W przypadku nie poinformowania o wyżej wymienionych zabrudzeniach reklamacje nie będą uwzględniane.
10) Pralnia „ Pic Pranie Czyszczenie ” informuje, że wszystkie tkaniny meblowe, dywany, wykładziny narażone w trakcie ich użytkowania na działanie słońca mogą być miejscowo wyblakłe i że te wady mogą ujawnić się dopiero po usunięciu z nich warstwy brudu.
11) Pralnia „Pic Pranie Czyszczenie” informuje, że na dywanach zwłaszcza z wysokim włosem i na dywanach z polipropylenu oraz poliestru często występują uszkodzenia (w skutek użytkowania) takie jak: rozdwojone końcówki, i wydeptane, które tworzą na dywanie obszary ciemniejsze bądź o innych odcieniach. Nie ma to nic wspólnego ze złym wykonaniem usługi prania – czyszczenia lecz ze zniszczeniem dywanu.
12) Przed rozpoczęciem usługi prania czyszczenia wykładziny jest przeprowadzona próba czyszczenia. Firma Pic Pranie Czyszczenie nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne falowanie, podniesienie wykładziny w trakcie przeprowadzonej próby czyszczenia wykładziny i odstępuje od umowy.
13) Pralnia „Pic Pranie Czyszczenie” nie gwarantuje usunięcia charakterystycznego zapachu z dywanów wełnianych. Zapach powoduje naturalna wilgoć znajdująca się w wełnie.
14) Pralnia „Pic Pranie Czyszczenie” nie odpowiada za uszkodzenia tkanin w skutek ich ukrytych wad.
15) Po wykonaniu usługi prania ,czyszczenie tapicerki w miejscach intensywnie użytkowanych mogą pozostać wyraźne ślady będące wynikiem bieżącego użytkowania – przetarcia, odbarwienia, rozprucia runa itp.16) Jakość wykonania usługi należy sprawdzić po zakończeniu usługi.17) Po zakończeniu zlecenia ,zostaje wystawiony rachunek i następuje zapłata.
18) Pralnia „Pic Pranie Czyszczenie” uwzględnia reklamacje do 48 godzin od momentu wykonania usługi.
19) Podstawą do rozpatrzenia reklamacji jest rachunek ( nie jesteśmy płatnikami VAT )
20) Reklamacja jest rozpatrywana dopiero po uregulowaniu należności za reklamowaną usługę.
21) Zgłoszenia reklamacji przyjmowane w formie pisemnej na adres e-mail Kontakt@pranie-czyszczenie.pl za potwierdzeniem odbioru i rozpatrywane w terminie 14 dni
22) Zamówienie usługi jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu firmy ” Pic Pranie Czyszczenie „

Teren usługi Lublin i okolice
Godziny otwarcia pon-pt 9-19
Sobota 10-14

791 809 373

Preferujemy kontakt telefoniczny dzięki temu mamy możliwość na bezpośrednią i natychmiastową komunikację. Dopasujemy odpowiedni termin usługi jak i odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania
Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.

AKCEPTUJĘ